- Vaša košarica je trenutno prazna

Dodajanje zemljevida spletnega mesta je ena izmed prvih stvari, ki jo morate urediti, ko svojo spletno stran povežete z Google Search Console. Zemljevid spletnega mesta je najpogosteje XML datoteka …
Dodajanje zemljevida spletnega mesta je ena izmed prvih stvari, ki jo morate urediti, ko svojo spletno stran povežete z Google Search Console. Zemljevid spletnega mesta je najpogosteje XML datoteka …
Če želite izkoristiti vse prednosti, ki vam jih ponuja spletno orodje Google Search Console, boste vanj najprej morali dodati svojo domeno. Ko boste domeno dodali, pa jo boste morali še verificirati in …
Google Search Console (krajše GSC), včasih poznan pod imenom Google Webmaster Tools, je izjemno uporabno spletno orodje, ki bi ga moral poznati vsak lastnik ali administrator spletne strani. Gre za nadzorno …
Ko začnemo raziskovati, kako spletno stran, izdelano v sistemu WordPress, prevesti v drug jezik, hitro naletimo na vtičnik WPML. Gre namreč za daleč najbolj popularen vtičnik, ki omogoča enostavno …
Ko na WordPress spletni strani odstranite določen vtičnik, se izbrišejo vse datoteke, ki so s tem vtičnikom povezane. Podobno je tudi s podatki v podatkovni bazi – zapisi se največkrat v celoti …
Spletno stran, postavljeno v okolju WordPress, uporabljate že nekaj časa. Grafična predloga se vam izjemno dopade, kljub temu pa ste že uredili nekaj sprememb, da ste izgled spletne strani prilagodili …
Django je priljubljeno ogrodje (ang. framework), ki temelji na programskem jeziku Python in omogoča hitro ter enostavno ustvarjanje zmogljivih spletnih strani. O tem, kako ustvariti preprosto Python …
WooCommerce je izjemno priljubljen vtičnik za WordPress, ki spletni strani omogoči funkcionalnost spletne trgovine. Mnoge plačljive grafične predloge, prav tako pa tudi številne brezplačne, ponujajo možnost …
Za izdelavo preproste spletne strani ne potrebujete znanja programiranja niti umetniške žilice za grafično oblikovanje. Pomagate si namreč lahko z različnimi orodji in programi, ki skoraj vse naredijo …
Veliko spletnih aplikacij, na katerih so postavljene spletne strani in spletne trgovine, temelji na programskem jeziku PHP. Mednje sodijo tudi najbolj popularne, kot so WordPress, Magento, PrestaShop, …
Eno izmed pogostih vprašanj, ki si jih zastavljajo uporabniki WordPressa, je tudi: “Ali naj uporabljam vtičnik Jetpack?”. Razvili so ga isti ljudje kot sistem WordPress in morda ima zato tudi ta vtičnik …
Ponavljajoče se pisanje podpisa v e-poštnih sporočilih je lahko precej zamudno, še posebej če gre za daljši in bolj kompliciran podpis. V primeru, da želite imeti svoj podpis lepo oblikovan, morda vanj …
React je odprtokodna JavaScript knjižnica, ki se uporablja pri izdelavi interaktivnih uporabniških vmesnikov. Z uporabo React lahko učinkovito posodobite le tiste komponente spletne aplikacije, pri katerih …
Ste že seznanjeni z novico, da naši paketi gostovanja zdaj omogočajo še hitrejše delovanje spletnih strani in trgovin? Pred kratkim smo namreč Apache strežnike nadomestili s sodobnejšimi in hitrejšimi …
PrestaShop sodi med najbolj priljubljene sisteme za postavitev spletne trgovine. Gre za brezplačno, odprtokodno rešitev, ki jo po podatkih Wikipedije trenutno uporablja okoli 300.000 spletnih trgovin …
Počasi delujoča WordPress administracija je zagotovo ena izmed najbolj nadležnih težav, s katero se srečuje marsikateri lastnik ali urednik spletne strani. Le kdo ima čas, da po vsakem kliku …
Ko na svoji WordPress spletni strani delate spremembe, obstaja možnost, da bo prišlo do težave. Ne glede na to, ali želite namestiti nov vtičnik, grafično predlogo, spremeniti nastavitve strani ali datoteke …
Pred kratkim smo na našem blogu objavili prispevek, v katerem smo razložili, kaj je LiteSpeed spletni strežnik, na katerem temeljijo vsi naši paketi gostovanja. Če ste omenjeni članek prebrali, ste že …
Uporabljate spletno gostovanje NEOSERV, vaša spletna stran pa temelji na sistemu WordPress? Morda upravljate s spletno trgovino WooCommerce, ki je, kot zagotovo veste, ena izmed razširitev WordPressa …
Zakupili ste spletno gostovanje, postavili spletno stran, izbrali grafično predlogo in za nekaj dodatnih funkcionalnosti namestili še vtičnik, dva, … deset ali več. Vse lepo in prav – spletna stran deluje …